Параллельно оси цилиндра проведено сечение, являющееся квадратом и отсекающее от окружности

основания дугу, градусная мера которой 120°. Найдите площадь боковой поверхности цилиндра, если радиус основания равен 2√3 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Курочкин Иван.

Ответ:S бок=π*24√3 cm

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти бокову поверхню циліндра , треба мати діаметр , або радіус основи , і висоту. Радіус ми маємо, а висоту ні.  В перерізі ми отримали квадрат, тобто основа дорівнює висоті. Маючи радіус , знайдемо сторону квадрата: 1/2 сторони квадрата =радіус*sin60°=2√³*√3/2=3 (cm) , тоді уся сторона = 6 і це є також висотою циліндра. , Знайдемо бокову поверхню: S бок=π*2R*h=π*2*2√3*6=π*24√3