Велотраса складається з трьох частин: рівнинної, підйому на гору і дороги вниз. Дов-жина дороги

вниз становить 75% від довжини3підйому на гору, а рівнинна частина у 2цілих 3/5 разадовша, ніж дорога вниз. Знайдіть довжину кож-ної частини, якщо довжина всієї велотраси74 км.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сокольников Семён.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай  довжина підйому  на гору -х км, тоді  довжина дороги вниз - 0,75х км , а рівнинна частина ділянки  -  0,75х* 2 3/5

( 2 3/5 = 2,6 )

Складемо рівняння:

х + 0,75х + 2,6 * 0,75х = 74

х + 0,75х + 1,95х = 74

3,7х = 74

х = 74 / 3,7

х = 20 км - довжина підйому  на гору

0,75х= 0,75 * 20 = 15 км - довжина дороги вниз

0,75х* 2 3/5=0,75*15*2,6 = 39 км - рівнинна частина ділянки