Сосуд, имеющий форму куба, доверху заполнен жидкостью. Эту жидкость перелили в другой сосуд такой

же формы, у которого ребро в три раза больше ребра первого сосуда. Какая часть объема второго сосуда будет не заполнена жидкостью?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Мария.

Ответ:

26/27

Пошаговое объяснение:

V1 = a1^3

a2 = 3a1

V2 = a2^3 = (3a1)^3 = 27a1^3 = 27V1

(V2 - V1)/V2 = (27V1 - V1)/(27V1) = 26/27

Отвечает Кротова Алина.

Відповідь:

26/27

Покрокове пояснення:

Площа другої посудини у 3²=9 разів більша, а оскільки переживають однаковий об'єм, який можна знайти за формулою V=S×h, то висота має бути в 9 разів меншою, ніж у першій посудині . Але висоту теж збільшили втричі, тому посудина буде заповнена 1/27 всього об'єму, а відповідно 26/27 буде не заповненою.