Какой угол образуют часовая и минутная стрелка в 2:25​ (пожалуйста можно быстрей)


Ответы на вопрос

Отвечает Кубик Дима.

Відповідь:

77.5

Покрокове пояснення:

Спочатку покажу хибний розв'язок.

2 год це 2 позначка і 2*360/12=60 градусів від 12 год, тоді 25 хв- це 5 позначка і це 5*360/12=150 градусів від 12 год або 0 хв. Тоді кут між ними 150-60=90.

Чому ж він хибний, а тому, що за 25 хв годинна стрілка повертається на певний кут.

За 1 год стрілка повертається на кут 360/12= 30 градусів. 1 год це 60 хв, а тому за 25 хв стрілка повернеться на 25*30/60=12.5 градусів. Тому відповідь буде 90-12.5=77.5 градусів