2. Знайдіть площу рівнобедреного трикутника, бічна сторона якого дорівнює 17 см, а висота,

проведена до основи, — 5 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Алиханова Алима.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Дано:

ΔABС-рівнобедрений трикутник

АВ- 17см

BD -5 cм

SΔABС -?

Трикутник рівнобедрений то висота одночасно є медіаною, знайдемо половину основи АС

AD=√AB^2- BD^2= √17^2-5^2=√289-25=√264=16,25 см

звідки  AC = 2AD = 2*16,25см = 32,5см.

Площа тртрикутника дорівнює  :

SΔABС = 1/2АС*BD= 1/2*32,5*5=81,25 см2

Отвечает Пантель Бодя.

По теореме Пифагора найдем 1\2 основания:

1/2 основания = \sqrt{ 17^{2}-5^{2}  }=\sqrt{(17-5)(17+5)} =\sqrt{12*22} =\sqrt{x} =\sqrt{264} =4\sqrt{66}

S = 4\sqrt{66} * 17=68\sqrt{66} cm^{2}

Ответ : 68 √(66) см ^2