250. 9 кас у супермаркеті можуть обслужити за годину В середньому 108 покупців, порівну кожна.

Скількох по-купців змогли б обслужити 5 кас за 4 години?​

Ответы на вопрос

Отвечает Савінцева Валерія.

Ответ:

240

Пошаговое объяснение:

108/9=12 покупців  кожна каса обслуговує за годину

12*5= 60 покупців обслуговує 5 кас за годину

60*4= 240 покупців обслуговує 5 кас за 4 години