Решите пожалуйста пример с градусами, минутами и секундами( можно пж с объяснением) 8° − 38′21′′


Ответы на вопрос

Отвечает Дурдас Саша.

Ответ:

7°36'

Пошаговое объяснение:

переведемо 8° в секунди  8*3600=28800''

переведемо38'21'' в секунди  38*60+21=2301''     28800-2301=26499''

знайдемо хвилини , поділимо на 60, 26499:60=441.65    441'65'' маємо 65 сек, це 1 хвилина і 5 сек  доплюсуємо до хвилин , маємо 442'5''  знайдемо градуси  442:60=7°36'5''