на трьох полицях лежить 91 книга. На другій полиці на 5 книг більше, ніж на першій, а на третій —

удвічі більше, ніж на другій. Скільки книг на кожній полиці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Руссинов Виталий.

Ответ:

19 книг,  24 книги,  48 книг.

Пошаговое объяснение:

Нехай на другій полиці х книжок, тоді на першій х-5 книжок, на третій 2х книжок.

х+х-5+2х=91

4х=96

х=24.

На другій полиці 24 книжки, на першій 24-5=19 книжок, на третій 24*2=48 книжок.

Отвечает Ковунова Лиза.

Ответ:

19 книг стояло на первой полке

24 книги стояло на второй полке

48 книг стояло на третьей полке

Пошаговое объяснение:

Пусть х книг стояло на первой полке.

Тогда:

(х+5) книг стояло на второй полке

2(х+5) = (2х+10) книг стояло на третьей полке

Составим уравнение:

х + (х + 5) + (2х + 10) = 91

х + х + 5 + 2х + 10 = 91

4х = 91 - 10 - 5

4х = 76

х = 76/4

х = 19 книг стояло на первой полке

19 + 5 = 24 книги стояло на второй полке

24 * 2 = 48 книг стояло на третьей полке

19+24+48 = 91 книга на трех полках