Відношення гострих кутів прямокутного трикутника 8:7. Знайдіть кут між бісектрисою і висотою, які

проведені з вершини прямого кута. (с объяснением)

Ответы на вопрос

Отвечает Польская Александра.

Находим больший из острых углов (А) по заданному соотношению 8:7.

А = (90/(7+8))*8 = 6*8 = 48 градусов.

Ответ: кут між бісектрисою і висотою, які проведені з вершини прямого кута, равен 48 - 45 = 3 градуса.