10. На трьох ділянках посадили 6300 саджанців дуба. Скільки саджанців посадили на кожній ділянці

окремо, якщо на першій ділянці було посадженов 3,25 разу, а на другій - у 4,75 разу більше, ніж на третій? (ОЧЕНЬ СРОЧНО ! )​

Ответы на вопрос

Отвечает Силюкова Юля.

Ответ

Вiдповiдь: 22 750 саджанцiв на першiй дiлянцi.

Пошаговое объяснение:

1) х + 3,25х + 4,75х = 63 000

2) 9х = 63 000

3 )х = 63 000 : 9

4) х = 7 000 (саж.) - на третьей делянке

5) 3,25х = 3,25 · 7 000 = 22 750 (саж.) - на первой делянке

6) 4,75х = 4,75 · 7 000 = 33 250 (саж.) - на второй делянке