"Колю збирали до школи і купили сорочку, футболку та штани. Сорочка коштувала втричі дорожче

футболки. За штани заплатили на 15 грн. більше, ніж за футболку. Скільки коштує сорочка, штани та футболка окремо, якщо за всю покупку заплатили 75 грн.?"

Ответы на вопрос

Отвечает Вернер Ника.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

футболка = х

сорочка 3*х

штаны х+15

составим уравнение

3*х + 15+х + х =75

5*х = 75-15

х=50/5 = 10 гр. стоит футболка

10*3 = 30 гр рубашка

10+15 = 25 гр. штаны