З двох міст один одному одночасно виїхали автобус і автомобіль. Швидкість автобуса дорівнює 63

км/год, що становить ⅞ швидкості автомобіля. Знайти відстань між містами, якщо автобус і автомобіль зусьрілися через 2⅖ год ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Мамаев Максим.

Ответ:

324 км

Пошаговое объяснение:

63 : \dfrac{7}{8} = 63 \cdot \dfrac{8}{7} = 9 \cdot 8 = 72

(63 + 72) \cdot 2 \dfrac{2}{5} = 135 \cdot \dfrac{12}{5} = 27 \cdot 12 = 324