З двох міст назустріч один одному одночасно виїхали автобус і автомобіль. Швидкість автомобіля

80км\год а швидкість автобуса становить 3\4 швидкості автомобіля. Через 2 год вони зустрілися.Яка відстань між містами.. допоможіть будь ласка.

Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Валерия.
1) V2 =  V1 * 3/4 = 80 км/ч * 3/4 = 60 км/ч-  скорость автомобиля.
2) Vc = V1 + V2 =80 +60 = 140 (км/ч) совместная скорость (сближения) 
3) D = Vc*t = 140  км/ч * 2 ч = 280 км - расстояние - ОТВЕТ
Отвечает Вакуліна Варвара.
Знайдемо швижкість автобуса
(80÷4)×3=60км.год
за 2год.автоиобіль проїхав відстань
2×80=160км.
за 2 год.автобус проїде відстань
2×60=120км
відстань між містами
160+120=280км.