ДУЖЕ ТЕРМІНОВО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА! У трапеції паралельні сторони

дорівнюють 25 см і 4 см, а бічні сторони 20 см і 13 см. Знайдіть площу трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Кабан Анастасія.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Дано: а=25 b=4 c=20 d=13

s=((a+b)/2)√((c²-((a-b)²)+c²-d²)/(2*(a-b))²)

s=((4+25)/2)√((20²-(441+400-169)/(2*21))²)=(29/2)*√(672/42)=29*12/2=174/см²/