З двох міст, відстань між якими 683 км, одночасноназустріч один одному виїхалиавтомобіліст і

мотоцикліст.Швидкість автомобіліста 72км/год, а швидкістьмотоцикліста на 18 км/годменша. Яка буде відстань міжними через 3 години руху?​

Ответы на вопрос

Отвечает Молочко Лера.

А -------------------------------------- 683 км ----------------------------------- В

-----> 72 км/ч                          t = 3 ч                            ? км/ч <-----

1) 72 - 18 = 54 (км/ч) - скорость мотоциклиста;

2) 72 + 54 = 126 (км/ч) - скорость сближения;

3) 126 · 3 = 378 (км) - проедут вместе за 3 ч;

4) 683 - 378 = 305 (км) - расстояние между ними через 3 ч.

Выражение: 683 - (72 + 72 - 18) · 3 =305.

Ответ: 305 км.