Довжина прямокутника в 3 рази більша від його ширини,а периметр дорівнює 80м.Знайдіть площу

прямокутник? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Осинцева Настя.

Ответ:

300м²

Пошаговое объяснение:

Нехай х метрів буде ширина, а довжина 3х.

Формула знаходження периметру прямокутника

Р=2а+2б, де а-довжина; б-ширина.

а=3х; б=х.

2х+2*3х=80

2х+6х=80

8х=80

х=80/8

х=10 м. ширина

10*3=30 м. довжина.

Формула знаходження площі S=a*б.

S=30*10=300 м² площа прямокутника.

Отвечает Облакова Ульяна.

оскільки ні довжина,ні ширина не відомі,то позначимо ширину x,а довжину 3х.Їх периметер дорівнює (х+3х)*2=80 розв"яжемо рівняння:

4х*2=80

8х=80

х=80:8

х=10

Отже ширина дорівнює 10м,а довжина 30м.