Н Ондықтан аттап өту арқылы азайтуОЛҮлгі бойынша азайтқышты екіқосылғышқа жіктеп, өрнектің

мәнінкатап.11 - 6 = 11-1-5 = 10 - 5 = 513 – 5 = - - - - -​

Ответы на вопрос

Отвечает Богомолова Ангелина.

Ответ:

13-5=13-3-2=10-2=8

Пошаговое объяснение:

Нету объяснение

Отвечает Окрашева Байсура.

Ответ: 8

Пошаговое объяснение: 13-5=13-3-2=8