Поможіть розв'язати рівняння 6x+2x+2,352=4,2


Ответы на вопрос

Отвечает Свиридов Тимофей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

6x+2x+2,352=4,2

8x +2,352 = 4,2

8x = 4,2 - 2,352

8x = 1,848

x = 1,848 : 8

x = 0,231