Людина пройшла по прямій дорозі 3км, повернула під прямим кутом і пройшла ще 4 км. Який шлях і

модуль переміщення на першій ділянці і руху і на другій ділянці за увесь час​

Ответы на вопрос

Отвечает Gold Crazykonan.

Ответ:

путь =3+4=7км

модуль перемещения по прямой (гипотенузе)

=√(3²+4²)= 5км