№1. Қатынастарды жазыңдар: а) 12-ның 4-ке; б) 12,3-тің 3-ке; в) 0,25-тің 0,55-ке; с) 656-тің

8,2-ге; д) 6-ның 20-ға; е) 9,1-дің 0,07-ге (3 балл)

Ответы на вопрос

Отвечает Коробков Даниил.

Ответ:3

Пошаговое объяснение:12:4=12/4=3/1