СЕН ЗЕРТТЕУШІСІҢ Балалардың жасы нешеде екенінесепте. Жауабыңды дәптерге жаз.9АрманБо

отCepekНурланБарлық балалардың жасынқосқанда 40 жас болады.. Серік Арманнан 2 жас үлкен., Болат пен Нұрлан – егіздер.Арман егіздерден 1 жасүлкен.Арманның жасы бәрініңжасының қосындысыныңтөрттен біріне тең.​

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ: Арман-10, Серік-12, Болат пен Нұрлан 9

Пошаговое объяснение: 10+12+9+9=40

40:4=10

10+2=12

10-1=9