Знайдіть суму нескінченної геометричної прогресії bn,якщо b1=30,q=1/2 (Срочно нужна помощь!)


Ответы на вопрос

Отвечает Величко Ника.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Дано:b1=30,q=1/2

Найти: S -?

S=b1/(1-q)

S=30: (1-1/2)=30:1/2=30*2=60