әдетте жидек тосабын дайындау үшін жидек пен құмшекер мынадай 1:4 алады Егер 5 литержидек тосабын

сапалы дайындау үшін неше литр жидекке неше килограмм құмшекер қосу керек​

Ответы на вопрос

Отвечает Трифонова Виктория.

Ответ:

20 кг

Пошаговое объяснение:1:4=4/1

5÷4/1=5×1/4=20