5 класс матем номер 534 бірінші жұмысшы 27 тетік дайындау үшін 15 3/4 сағ,екінші жұмысшы 18 тетік

дайындау үшін 13 1/2сағ жібереді.Бір тетікті дайындау үшін қай жұмысшы аз уақыт жұмсайды жəне ол қанша минутқа кем?

Ответы на вопрос

Отвечает Жаріков Олег.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1рабочий-27дет за 15 3/4ч

2 рабочий-18дет. за 13 1/2ч

Стрелка рисуется (туда,сюда)?ч,на сколько меньше

15 3/4÷27=7/12ч(35мин)-1 раб тратит на 1 деталь

13 1/2÷18= 3/4ч(45мин)-2раб тратит на 1 деталь

3/4-7/12=(9-7)/12=2/12=1/6ч(10мин)-разница

Ответ:1 рабочий тратит на 1 деталь на 10 мин меньше ,чем второй рабочий