Ажей қысқа арнап сыйымдылығы 3 литр болатын 4 банка құлпынай тосабын,сыйымдылығы 2 литр болатын 8

банка қарақат тосабын дайындады.ажей қысқа арнап барлығы неше литр тосап дайындады.?паж памогите

Ответы на вопрос

Отвечает Корешков Алексей.
4*3л=12л
8*2л=16л
12+16=28