2. За перший день велосипедист проїхав 32 км, що становить 40 % всього маршруту. Яка довжина

всього маршруту?​

Ответы на вопрос

Отвечает Жауров Дмитрий.

Ответ:

32 : 40 • 100 = 80 (км) - довжина маршруту. 

Відповідь. Довжина маршруту - 80 км.

Думаю так

Отвечает Хрыкин Витя.

Ответ:

80 км

Пошаговое объяснение:

32/х=40/100

х=32*100/40

х=80 км