За перший тиждень туристичний автобус проїхав 60% усього маршруту, за другий — 80% решти, а за

третій — решту маршруту. Яка довжина маршруту, якщо за другий тиждень автобус проїхав на 480 км більше, ніж за третій?

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Настя.
X-длина всего маршрута
1день-0,6х
2день-(х-0,6х)*0,8=0,4х*0,8=0,32х
3день-0,4х-0,32х=0,08х
0,32х-0,08х=480
0,24х=480
х=480:0,24
х=2000км
Ответ 2000км длина всего маршрута