3. о 10 год ранку зі станції відправився поїзд зі швидкістю 60 км/год. На якій відстані від

станції буде поїзд о 15 год тогосамого дня, якщо він рухатиметься з цією самою швидкістюта без зупинок?​

Ответы на вопрос

Отвечает Nigmatullin Islam.

Ответ:

1. 15-10=5(год) - поїзд був у дорозі

2. 5*60=300(км)

Відповідь: поїзд буде на відстані від станції 300 км о 15 год.