6. Акваріум має форму прямокутного паралелепіпеда, довжина якого дорівнює 85 см, що на 20 см

більше, ніжйого ширина, а висота становить 80% від ширини.Обчислити об'єм акваріума.​

Ответы на вопрос

Отвечает Графская Диана.

Ответ: 287300 см3

Пошаговое объяснение:

85-20= 65 см ширина

65*80%:100%= 52 см высота

Объем 85*65*52= 287300 см3= 0,2873 м3

Отвечает Коробейников Алексей.

Ответ:

a=85см

b=? на 20 см менше, b= 85-20=65см

c= 80% від b, c= 65:100=0,65, 0,65*80= 52см

V= 85*65*52=287300см²