58. Теміржонушы осы аптада 300 бөлшек дайындауды межелеген еді. Ол осы аптада межелеген жоспардан

60 бөлшекті артық дайындады.Теміржонушы жоспарын неше процентке артық орындадым? По математике помогите пожалуста () () () ​

Ответы на вопрос

Отвечает Моисеев Дима.

Ответ:

20 процент

Пошаговое объяснение:

300--100процент

360---х процент

Х=36000/300=120процент

120-100=20процент