Екскурсійний теплохід, власна швидкість якого 37 км/год, проплив 5 год за течією ріки й 2 год

проти течії. Яку відстань він подолав завесь час, якщо швидкість течії 2 км/год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Арина.

Ответ:

265 км

Пошаговое объяснение:

V власна - 37км/час

t за т. - 5 часов

t проти т. - 2 часа

V т.р. - 2 км/час

S всього - ?

V1 за т.=37+2=39 (км/час)

V2 проти т.=37-2=35 (км/час)

S=V*t

S1 за т.=39*5=195 (км)

S2 проти т.=35*2=70 (км)

S=S1+S2=195+70=265 (км)

Відповідь:

265 км.