Яку найбільшу кількість однакових новорічних подарунків можна скласти із 135 мандаринів, 189

яблук і 243 цукерок?​

Ответы на вопрос

Отвечает Повняк Дима.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Треба розкласти числа 135,189,243 на прості множники  

135=3*3*3*5

189=3*3*3*7

243=3*3*3*3*3

НСД (135;189;243)= 3*3*3=27 (подарунків)

135/27= 5 мандаринів

189/27=7 яблук

243/27= 9  цукерок

Найбільша кількість подарунків 27 в яких по 5 мандаринів,7 яблук,

9 цукерок