У залізній руді на 3,5 частини заліза припадає 1,5 частини домішок. Скільки тонн заліза в руді,

якщо маса залізної руди 45,5 т?​

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Елизавета.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай ціла частина х, тоді відношення частин  3,5х і 1,5х Складемо рівняння:

3,5x+1,5x=45,5

5х=45,5

х=9,1

3,5х=3,5*9,1=31,85 т заліза