Қай сан (x ∙ x – 23) : 2 = 13 теңдеуінің түбірі болатынын анықта.

1357​

Ответы на вопрос

Отвечает Резаев Вова.

Ответ:

(x*x-23):2=13

(x^2-23)=13*2

(x^2-23)=26

x^2=26+23

x^2=49

x=7