Үйге тапсырма: 1. 60 саны 2: 3: 5 қатынаста болатын үш оң санның қосындысына бөлінді.Шыққан

санның ең кішісін тап.​

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлев Саша.

Ответ:2+3+5=10

60:10=6

6*2=12

6*3=18

6*5=30

Ең кіші саң 12

Пошаговое объяснение: