Көлік 15 л жанармай жұмсап, 240 км жол жүрді. Егер 1 км-ге жанармай шығыны өзгермесе, сыйымдылығы

40 л толық бакпен көлік қандай қашықтықты жүріп өте алады?

Ответы на вопрос

Отвечает Нуякшев Леша.

240 км - 15 л

х км - 40 л

240/15 = х/40

х= 240×40/15= 640 (км)