Екі спорт секциясына 52 бала қатысады. Бірінші секциядағы бала саны екіншісінеқарағанда 6-ға

артық.10:42​

Ответы на вопрос

Отвечает Уласик Андрей.

X+x+6=52

X(1+1)+6=52

2x+6=52

2x=52-6

2x=46

X=46÷2

X=23

X+6=23+6=29

Бірінші секцияда 29 бала екіншісінде 23 бала