5. Сандарды разрядтық қосылғыштарға жікте.470 000 = O + C953 000 = D + L+C​


Ответы на вопрос

Отвечает Панчишный Костя.

Ответ:

470000=400000+70000

953000=900 000+50000+3000

Отвечает Чигрин Вадим.
1)470.000=400.000+70.000
2)953.000=900.000+50.000+3.000
Мен сияқты нүкте қойма