Қабырғасынын ұзындығы 3см,6см,2,5 см, 7,8 см болатын шарының периметирин тап.шаршынын периметримен

қабырғасынын ұзындығы тура пропорциянал бола ма? Побыстрее 100 баллов даю​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Даня.

Ответ:

1)3*4=12

2)6*4=24

3)2.5*4=10

4)7.8*4=31.2

Тура пропорциянал бола алады