Как решить в одном автобусе 48пассажиров, а в другом в 3 раза больше, на сколько человек в первом

автобусе меньше чем во втором

Ответы на вопрос

Отвечает Добровольская Аня.

Першою дією потрібно знайти скільки людей у другому автобусі.

1) 48*3=144(л.) - у другому автобусі.

Щоб дізнатися, на скільки менше чи більше, потрібно віднімати.

2) 144-48=96(л.)

Відповідь: у першому автобусі на 96 людей менше ніж у другому.

Буду дуже вдячна, якщо Ви поставите моїй відовіді 5 зірок)

Отвечает Маховых Анна.

Ответ:

Смотри решение на фото