для спортивної команди закупили 45 майок і 27 футболок в яка найбільша кількість спортсменів може

бути в команді якщо кожний отримає один набір одягу і буде використовувати всі речі? підказка треба найти або НСК чи НСД​

Ответы на вопрос

Отвечает Петрунин Сергей.

45 = 3 * 3 * 5

27 = 3 * 3 * 3

НОД (45 и 27) = 3 * 3 = 9

1) 45 : 9 = 5 (маек)

2) 27 : 9 = 3 (футболок)

Ответ: в команде 9 человек. Каждому достанется по 5 маек и по 3 футболки.