(3х-2)(3х+2)-(4-х²)+(5х-1)(х-3)


Ответы на вопрос

Отвечает Якименко Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(3x-2)(3x+2) - (4-x^2) + (5x-1)(x-3) = 9x^2 - 4 - 4 + x^2 + 5x^2 - 15x - x + 3 = 9x^2 + 5x^2 + x^2 - 15x - x - 4 - 4 + 3 = 15x^2 - 16x - 5

Прирівняємо до нуля 15x^2 - 16x - 5 = 0

Знайдемо дискримінант квадратне рівняння

D = b^2 - 4ac = (-16)2 - 4·15·(-5) = 256 + 300 = 556

Так як дискримінант більше нуля то, квадратне рівняння має два дійсних кореня:

на фото