156. Теңдеуді шешіңдер: 1) 6т+т-35=21;2) 17n+14n-145=134;3) 5n+9n+32=200;4) (x+57) : 7=12;5)

(161-у): 16=9;6) 112 : (17+x)=4.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мишакина Карина.

Ответ:

1) 6m+m-35=21

7m-35=21

7m=56

m=8

2) 17n+14n-145=134

31n-145=134

31n=145+134

31n=279

n=9

3) 5n+9n+32=200

14n+32=200

14n=168

n=12

4) (x+57):7=12

x+57=7*12

x+57=84

x=27

5) (161-y):16=9

161-y=16*9

161-y=144

y=161-144

y=17

6) 112:(17+x)=4

17+x=112:4

17+x=28

x=28-17

x=11

Пошаговое объяснение:

Көмектесті деп үміттенемін