18 бен 25 сандары қосындысының 3-ке көбейтіндісі


Ответы на вопрос

Отвечает Кропачева Юля.

Ответ:

129

Пошаговое объяснение:

(18+25)×3=43×3=129

Отвечает Стромов Алексей.

Ответ:

18+25=43

43×3=129

(18+25)×3=129