тыктортбурыштын ены 8см,онын узындыгы еныны 150%-ын курайды.Тыктортбурыштын ауданы мен

периметырынесептендер.комектесындершы пжжжж​

Ответы на вопрос

Отвечает Хайруллин Даниль.

Ответ:

Пошаговое объяснение: b=8×150%=12

P=(8+12)×2=40см

S=12×8=96см квадрат