а)тиктортбурыш гулзардын ены 12м,бул онын ущындыгынын3/1болигын курайды гулзар дын ущындыгын тап

жауап математика​

Ответы на вопрос

Отвечает Козачук Назар.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Ш:12·3:1=36

Ж:Гүлзардың ұзындығы 36м

Отвечает Смирнова Алла.

Ответ:

12 *3/1=36 12/3/1=4

Пошаговое объяснение: