дано трикутник зі сторонами а і b см. в якому 1,5<а<3 2,4<b4<4,5 оцініть площу

прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Тихомирова Олеся.

Ответ:

1).1,5<а<3+1,5<а<3=3<2а<6

2).2,4<b<4,5+2,4<b<4,5=4,8<2b<9

3).3<2a<6+4.8<2b<9=7.8<P<15

Но ето не точно!!!!!!!!!

Може і неправильно!