Срочно 4. а) Знайдіть площу і периметр прямокутника зі сторонами 27 см и 21 см. б) Знайдіть площу

прямокутника зі сторонами 27 см і 42 см. в) Знайдіть площу прямокутного трикутника з катетами 27 см и 42 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Ершова Диана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) S = 27*21 = 567 см2

Периметр = 2 ( 21+27) = 2* 48 = 96 см

2) S = 27*42 = 1134 см2

3) S = 1/2 *27*42 = 1/2*1134 = 567 см2