221 санын 2 : 3 : 8 қатынасында б өл помогите


Ответы на вопрос

Отвечает Яковлева Полина.

Ответ:

34, 51, 136

Пошаговое объяснение:

2x+3x+8x=221  

13x=221  

x = 17  

2x=2*17=34

3x=3*17=51

8x=8*17=136

34 + 51 + 136 = 221

34 : 51 : 136 = 2 : 3 : 8