У саду Марічка вирощує квіти.Жоржин і троянд у неї 78,а решта–гладіолуси,причому гладіолусів на 9

менше, ніж троянд.Скільки квітів кожного виду росте в саду, якщо всього їх 124?​

Ответы на вопрос

Отвечает Усен Гибадат.

Ответ:

46 гладіолусів. 55 троянд. 23 жоржини

Пошаговое объяснение:

124 - 78 = 46 гладіолуси

46 + 9 = 55 троянд

78-55 = жоржини

Отвечает Сюравчик Ілля.

Ответ:

1) 124-78=46 - гладіолуси

2) 46+9=55 - троянди

3) 78-55=23 - жоржини

Відповідь: 46; 55; 23